Aktan Cephe Sistemleri alüminyum ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi.

Hoşgeldiniz

GİRİŞ

Alanında üstün hizmeti veren
kaliteli firmayız.

Aktan Cephe Sistemleri 1999 yılında kurulmuş olup, faaliyetini alüminyum doğrama ve cephe giydirme sistemleri olup, dünya standartlarında kendini revize ederek hizmetine devam etmektedir.

Aktan Cephenin uyguladığı projelerde; strüktürel silikonlu cam cephe sistemleri, özel dizayn panel cephe sistemleri, güneş kırıcı sistemleri, alüminyum dış cephe sistemleri, alüminyum doğrama sistemleri, kapı sistemleri, sürme pencere/kapı sistemleri kullanılmaktadır.

Uzun yıllar sektörün içinde olmanın verdiği avantajla, mevcut alt yapısını modern ve son sistem makinelerle güçlendirerek ve deneyimli kadrosunun teknik birikimini değerlendirerek, sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

ÜRETİM

Tecrübeli mimar mühendis yönetiminde alanında uzman ve büyük özveriyle çalışan ekibimiz, müşterilerimizi memnun edebilmek için titiz bir imalat yaparlar.

UYGULAMA

Üretim bölümünden çıkan ürünleri uygulaması yapılacağı mekanlarda ekibimizin başında mutlaka bir mimar mühendis ve işinde uzman bir teknik elemanımız bulunur.

DESTEK

Uygulama sonrası hangi nedenle olursa olsun meydana gelebilecek olumsuzlukları kısa süre içerisinde gideriyoruz ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

Mutlu ve yenilikçi çalışanlarımızla, müşterilerimizin projelerine kolaylık ve keyif katan çözüm ortağı olmak.

Çevre ve doğa haklarına saygılı, yaşadığımız topluma sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik istihdam sağlayarak, daha iyi toplum ve sosyal alanlara erişmek için çalışırız.

Aktan Cephe tüm iş süreçleri neticesinde bir öz değerlendirme yapar. Performans gelişimi için yeni yol ve stratejiler bu değerlendirmeler neticesinde oluşturulur.

Sorumluluk almayı ve görev  bilincini   sürekli teşvik ederek çalışanlarımızın kariyer planlarında onları destekler, onlar için en iyi olana odaklanırız.

Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve geleceğini güvence altına almayı temel sorumluluğumuz olarak görür, bu alanlarda sıfır tolerans gösteririz.

“Toplam Kalite Yönetim” anlayışını benimsemiş olan şirketimizde Kalite Politikamız;

Tüm çalışanlarımızın kalite bilincini yükselterek yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri iş ortamlarında çalışmalarını sağlamak,

Müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak düzeyde birikimli hale getirmek,

Sürekli iyileştirmeyi temel almış bir yönetim anlayışı ile ekip ruhunu ve ekip çalışmalarını teşvik etmek, desteklemek ve tüm faaliyet konularımızda sektörün en iyi ve öncü firması olabilmek üzere sürekliliğinin sağlanması için uygun zemin ve ortamları hazırlamaktır.

Alüminyum Doğrama ve Dış Cephe Kaplama’da işlevselliği ön plana çıkartarak; kalite, güven ve estetik üçlüsünden taviz vermemek,

Deneyimli teknik kadromuz ile, kaliteli ve zamanında iş teslimi, karşılıklı güven, saygı ile nice projelerinize beraber imza atmaya devam etmektir.

Aktan Cephe sürekli gelişime inanır, her gün öğrenir daha iyisini yapmaya çalışırız.

Sektörel gelişimleri sürekli takip eden, yeni ürün ve hizmetler geliştiren, öneri sistemi ile sürekli iyileştirmeleri çalışanlarının katılırız.

Tüm iş süreçlerimizde yasalara saygılı hareket eder, etik kurallar içinde hareket ederiz.